رکورد Add yours اینستاگرام شکسته شد!

‌طی ساعات اخیر بیش از ۳۳ میلیون کاربر در سراسر دنیا در واکنش به حمله رژیم تروریستی و ضد بشری اسرائیل به کمپ پناهندگان غیرنظامی در رفح، تصویری با عنوان «همه نگاه‌ها به رفح» را در صفحه اینستاگرام خود اس

رکورد Add yours اینستاگرام شکسته شد! ‌طی ساعات اخیر بیش از ۳۳ میلیون کاربر در سراسر دنیا در واکنش به حمله رژیم تروریستی و ضد بشری اسرائیل به کمپ پناهندگان غیرنظامی در رفح، تصویری با عنوان «همه نگاه‌ها به رفح» را در صفحه اینستاگرام خود استوری کردند.


ایسنا: ‌طی ساعات اخیر بیش از ۳۳ میلیون کاربر در سراسر دنیا در واکنش به حمله رژیم تروریستی و ضد بشری اسرائیل به کمپ پناهندگان غیرنظامی در رفح، تصویری با عنوان «همه نگاه‌ها به رفح» را در صفحه اینستاگرام خود استوری کردند.

بسیاری از بازیگران و چهره‌های مشهور ایرانی و خارجی از جمله پرویز پرستویی، پریناز ایزدیار، لیندا کیانی و محسن چاووشی و دیگرهنرمندان نیز در این موج رسانه‌ای شرکت کردند.

در هر ساعت بر جمعیت میلیونی پویش جهانی«All eyes on rafah» به معنای «همه چشم‌ها رو به رفح است» در شبکه اجتماعی اینستاگرام افزوده می‌شود.رسانه‌های وابسته به رژیم‌صهیونیستی برای توجیه این فاجعه انسانی و هلوکاستی، حمله به چادر غیرنظامیان و کودکان آواره فلسطینی را تنها راه رژیم‌صهیونیستی برای مبارزه با حماس مطرح کردند.منبع : پايگاه خبري تحليلي انتخاب