آموزش‌و‌پرورش: نتایج آزمون نهایی دوازدهم بعد از کنکور اعلام می‌شود

وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پاسخ به درخواست دانش‌آموزان و اولیا، نتایج آزمون نهایی دوازدهم بعد از کنکور اعلام می‌شود. فارس: وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پاس

آموزش‌و‌پرورش: نتایج آزمون نهایی دوازدهم بعد از کنکور اعلام می‌شود وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پاسخ به درخواست دانش‌آموزان و اولیا، نتایج آزمون نهایی دوازدهم بعد از کنکور اعلام می‌شود.


فارس: وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پاسخ به درخواست دانش‌آموزان و اولیا، نتایج آزمون نهایی دوازدهم بعد از کنکور اعلام می‌شود.

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: طبق اعلان قبلی مبنی بر اعلام نتایج اولیه آزمون های نهایی پایه دوازدهم از روز شنبه ۱۶تیر که مقرر بود به تدریج اعلام شود. نظر به تصحیح قریب به اتفاق پاسخبرگ های شرکت کننده در این آزمون ها، لیکن بنابر درخواست متواتر دانش آموزان، اولیا، مدیران مدارس و معلمان مبنی بر تعویق اعلام نتایج تا بعد از برگزاری آزمون سراسری نوبت دوم، مراتب در جلسه ستاد عالی آزمون ها مورخ ۱۶ تیرماه مطرح و پس از هماهنگی با سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور،مصوب شد.

لذا پس ازآخرین آزمون سراسری، نتایج آزمون نهایی خردادماه پایه دوازدهم با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش my.medu.ir قابل دریافت است.

همچنین توصیه می گردد دانش آموزان عزیز از فرصت باقیمانده برای جمع بندی مطالب و آمادگی بیشتر در آزمون سراسری استفاده نمایند.منبع : پايگاه خبري تحليلي انتخاب