گمانه زنی‌ها از تعلیق یکی از مدیران شبکه نسیم در پی پخش تصویر نامتعارف

پس از حاشیه ای که در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی به واسطه پخش برنامه ای در شبکه نسیم برای صداوسیما رقم خورد، شبکه پخش کننده ضمن عذرخواهی از مخاطبان، وعده رسیدگی به موضوع و اعلام نتیجه را داد که البته

پس از حاشیه ای که در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی به واسطه پخش برنامه ای در شبکه نسیم برای صداوسیما رقم خورد، شبکه پخش کننده ضمن عذرخواهی از مخاطبان، وعده رسیدگی به موضوع و اعلام نتیجه را داد که البته تا لحظه انتشار خبر، این نتیجه به صورت رسمی اعلام نشده است؛ هرچند برخی رسانه ها با انتشار خبرهایی که منبع رسمی ندارد، از تعلیق یکی از مدیران توسط معاون سیما خبر داده اند.


ایسنا: پس از حاشیه ای که در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی به واسطه پخش برنامه ای در شبکه نسیم برای صداوسیما رقم خورد، شبکه پخش کننده ضمن عذرخواهی از مخاطبان، وعده رسیدگی به موضوع و اعلام نتیجه را داد که البته تا لحظه انتشار خبر، این نتیجه به صورت رسمی اعلام نشده است؛ هرچند برخی رسانه ها با انتشار خبرهایی که منبع رسمی ندارد، از تعلیق یکی از مدیران توسط معاون سیما خبر داده اند.

، بر اساس آنچه در سایت و جدول پخش شبکه نسیم قابل مشاهده است، برنامه «چهار شگفت انگیز» که مسبب این حاشیه بوده است همچنان روی آنتن می رود. ضمن اینکه در بخش پربازدیدترین ویدئوهای مرتبط با برنامه های شبکه نسیم، فیلم های این برنامه در روزهای هفتم و هشتم فروردین ماه قابل مشاهده است.

با این همه از ساعاتی قبل، برخی رسانه ها از تعلیق مدیر پخش شبکه نسیم، برخورد با مسئول بازبینی (و بازبین) شبکه و تغییر تهیه‌کننده برنامه خبر داده اند که البته این اقدامات توبیخی، تاکنون به تایید رسمی مسوولان شبکه یا معاونت سیما نرسیده است.

این در حالی است که انتظار می رفت همان طور که پیشتر در متن اطلاعیه شبکه نسیم آمده بود، اگر قرار بر برخوردی با مسببان این مساله بوده است، از طریق مراجع رسمیِ اطلاع رسانی در صداوسیما اعلام شود.

بر اساس این گزارش، در روزهای گذشته در پی پخش قابی نامتعارف در یکی از برنامه‌های نوروزی، ویدئوی بازنشر آن در شبکه های مجازی دست به دست شد و شبکه نسیم ضمن عذرخواهی از بیننده ها اعلام کرد، «خطای رخ داده در یکی از برنامه‌های این شبکه بر اساس بررسی‌های اولیه، نتیجه سهل انگاری تیم تولید برنامه و بی دقتی ناظران پخش بوده است.»منبع : پايگاه خبري تحليلي انتخاب