دبیر فدراسیون جودو: به رفع تعلیق جودو ایران خوشبین هستیم

دبیر فدراسیون جودو با اشاره به تلاش ها برای رفع تعلیق جودو ایران، گفت: آخرین تلاش ما دوم آذرماه در دادگاه عالی ورزش بود که تیم حقوقی ما خیلی خوب دفاع کرد و خیلی خوشبین هستیم تا نتیجه ای که حق جودو ایر

دبیر فدراسیون جودو با اشاره به تلاش ها برای رفع تعلیق جودو ایران، گفت: آخرین تلاش ما دوم آذرماه در دادگاه عالی ورزش بود که تیم حقوقی ما خیلی خوب دفاع کرد و خیلی خوشبین هستیم تا نتیجه ای که حق جودو ایران است، به دست بیاید.


ایسنا: دبیر فدراسیون جودو با اشاره به تلاش ها برای رفع تعلیق جودو ایران، گفت: آخرین تلاش ما دوم آذرماه در دادگاه عالی ورزش بود که تیم حقوقی ما خیلی خوب دفاع کرد و خیلی خوشبین هستیم تا نتیجه ای که حق جودو ایران است، به دست بیاید.

صدیقه کعبی زاده در حاشیه مسابقات جایزه بزرگ جودو کشور، اظهارکرد: امیدوارم برگزاری این رقابت ها به جودو خوزستان کمک کند تا به روزهای طلایی خود برگردد. استقبال خوبی از این رویداد در اهواز شده است و حدود ۳۰۰ ورزشکار شرکت کننده داریم که نفرات برتر پای سکو جوایز خود را دریافت می کنند.

وی بیان کرد: از سه ماه قبل این تمایل در هیات جودو خوزستان برای میزبانی از این رویداد وجود داشت و فدراسیون هم تمایل داشت که یک اتفاق خوب برای جودو خوزستان رقم بخورد که همین نیز باعث شد که میزبانی به خوزستان برسد که جا دارد از اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و تمام ارگان هایی که در برگزاری این رقابت ها به نحو مطلوب و در شان نام سردار دل ها همکاری داشتند، تشکر می کنم.

دبیر فدراسیون جودو گفت: خوزستان پیشینه بسیار خوب در ورزش کشور دارد و یکی از قطب های پورزش کشور محسوب می شود و علاقه مند هستیم که رشته المپیکی جودو در خوزستان نیز به روزهای طلایی اش برگردد.

وی با بیان این که بهترین جودوکاران و ملی پوشان در اهواز حضور دارند، ادامه داد: از همین مسابقات و رقابت های پیش رو قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی صورت می گیرد.

کغبی زاده درباره تلاش ها برای رفع تعلیق جودو ایران، گفت: به شدت رییس فدراسیون در تلاش است تا تعلیق ظالمانه جودو ایران برطرف شود. تمام مجموعه ورزش کشور در حال کمک هستند. آخرین تلاش ما دوم آذرماه در دادگاه عالی ورزش، در جلسه ای به صورت وبینار بود که تیم حقوقی ما خیلی خوب دفاع کرد و خیلی خوشبین هستیم تا نتیجه ای که حق جودو ایران است، به دست بیاید. به هر حال هر اتفاقی که رقم بخورد جودو ایران زنده و پویا است و ما به فعالیت های خودمان ادامه می دهیم.

مسابقات جایزه بزرگ جودو کشور جام سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به میزبانی هیات جودو خوزستان با حضور ۳۰۰ ورزشکار و ۳۰ داور از سراسر کشور در هفت وزن از امروز بیستم دی ماه در اهواز آغاز شد و فردا با شناخت نفرات برتر به پایان می رسد.منبع : پايگاه خبري تحليلي انتخاب