۴ پیشنهاد رسمی برای مهدی قایدی از سوی تیم‌های اماراتی

مهدی قایدی مهاجم ایرانی باشگاه شباب الاهلی به مدت دو فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و در این بین مدیران شباب الاهلی در انتظار تصمیم پائولو سوزا سرمربی پرتغالی‌شان هستند تا وضعیت قایدی برای فصل آی

۴ پیشنهاد رسمی برای مهدی قایدی از سوی تیم‌های اماراتی مهدی قایدی مهاجم ایرانی باشگاه شباب الاهلی به مدت دو فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و در این بین مدیران شباب الاهلی در انتظار تصمیم پائولو سوزا سرمربی پرتغالی‌شان هستند تا وضعیت قایدی برای فصل آینده مشخص شود. بر اساس این گزارش، جدا از اتحاد کلبا (تیم فصل گذشته مهدی قایدی) سه باشگاه دیگر از لیگ امارات خواهان به خدمت گرفتن او به‌صورت قرضی هستند و قرار است سرمربی شباب الاهلی به‌زودی نظر نهایی‌اش را در مورد ماندن یا جدایی قایدی بدهد.


تسنیم: چهار تیم اماراتی خواهان به خدمت گرفتن مهدی قایدی هستند و در همین راستا مذاکراتی با باشگاه شباب الاهلی داشته‌اند.

مهدی قایدی مهاجم ایرانی باشگاه شباب الاهلی به مدت دو فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و در این بین مدیران شباب الاهلی در انتظار تصمیم پائولو سوزا سرمربی پرتغالی‌شان هستند تا وضعیت قایدی برای فصل آینده مشخص شود.

بر اساس این گزارش، جدا از اتحاد کلبا (تیم فصل گذشته مهدی قایدی) سه باشگاه دیگر از لیگ امارات خواهان به خدمت گرفتن او به‌صورت قرضی هستند و قرار است سرمربی شباب الاهلی به‌زودی نظر نهایی‌اش را در مورد ماندن یا جدایی قایدی بدهد.

این چهار تیم پیشنهاد رسمی‌شان را به باشگاه الاهلی ارائه کرده‌اند و احتمال اینکه قایدی دوباره به‌صورت قرضی در یکی از تیم‌های اماراتی بازی کند، زیاد است.

در دو هفته اخیر هم شایعاتی درباره احتمال حضور این بازیکن در استقلال مطرح شد، ولی قایدی در این مقطع تصمیمی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد و بازگشت او به جمع آبی‌پوشان امکان‌پذیر نیست.


منبع : پايگاه خبري تحليلي انتخاب