دختر برد پیت، درخواست حذف نام پدرش از فامیلش را داد

شیلو دختر بزرگ آنجلینا جولی و برد پیت درخواست حذف نام پدرش از فامیلش را داد! شیلو جولی پیت بزرگترین دختر بیولوژیک آنجلینا و بِرد دقیقا در روز تولد ۱۸ سالگی و رسیدن به سن قانونی به صورت رسمی درخواست حذ

دختر برد پیت، درخواست حذف نام پدرش از فامیلش را داد شیلو دختر بزرگ آنجلینا جولی و برد پیت درخواست حذف نام پدرش از فامیلش را داد! شیلو جولی پیت بزرگترین دختر بیولوژیک آنجلینا و بِرد دقیقا در روز تولد ۱۸ سالگی و رسیدن به سن قانونی به صورت رسمی درخواست حذف پیت از فامیلش را داد!


برترین ها: آنجلینا و بِرد که یکی از محبوب‌ترین زوج‌های هالیوود بودند ۳ فرزند بیولوژیک‌داشتند و ۳ فرزند دیگر به سرپرستی گرفته بودند.

این زوج سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند و از آن پس فرزندان بیشتر زمان را همراه با آنجلینا سپری‌کرده بودند.

با اینکه دلیل جدایی این زوج اعتیاد بِرد به الکل و بد رفتاری او با آنجلینا و فرزندانش و حتی حمله به آن‌ها بیان شده بود، ولی او تمام این اتهامات را در دادگاه رد کرده بود و حالا ارتباط نداشتن فرزندان با بِرد و همچنین این کار شیلو باعث شده بسیاری اعتقاد داشته باشند رفتار‌های بَد بِرد واقعی بوده.

همچنین دختر بزرگتر این زوج به نام زاهارا که سرپرستیش را قبول کرده بودند چند وقت پیش در پروژه کارهایش خودش را زاهارا جولی معرفی کرده بود و فامیل پدرش را حذف کرده بود.منبع : پايگاه خبري تحليلي انتخاب

مطالب مشابه